Komunikat z III biegu z cyklu XI Grand Prix Goleniowa w biegach - Goleniów 26.05.2019r.
- Utworzono: środa, 29, maj 2019 15:16
- Odsłony: 926
Klasyfikacja końcowa - kategoria open mężczyźni | ||||||
dystans 4200m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Nowak | Daniel | 1982 | Rozbiegany Goleniów | 16:23 | |
2. | Hawrot | Sylwester | 1968 | NTS Goleniów | 16:45 | |
3. | Kopcewicz | Robert | 1966 | Rozbiegany Goleniów | 17:05 | |
4. | Wojtysiak | Marcin | niezrzeszony | 17:20 | ||
5. | Radzki | Wojciech | niezrzeszony | 17:37 | ||
6. | Jurczak | Łukasz | 1983 | niezrzeszony | 19:20 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria młodzicy chłopcy | ||||||
dystans 1400m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Mikulski | Sebastian | 2004 | UKS Barnim | 7:05 | |
2. | Pędziwiatr | Kajetan | 2004 | UKS Barnim | 7:06 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria młodziczki dziewczęta | ||||||
dystans 1400m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Porankiewicz | Martyna | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 7:30 | |
2. | Filter | Oliwia | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 7:31 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - chłopcy starsi | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Maślak | Filip | 2006 | UKS Barnim | 2:21 | |
2. | Gulbinowicz | Antoni | 2007 | UKS Barnim | 2:23 | |
3. | Guzikiewicz | Antoni | 2007 | UKS Barnim | 2:28 | |
4. | Stroiński | Jakub | 2007 | SP Mosty | 2:30 | |
5. | Błaszczyk | Emil | 2007 | UKS Barnim | 2:39 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - dziewczęta starsze | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Jaskólska | Julia | 2007 | UKS Barnim Goleniów | 2:25 | |
2. | Pawłowska | Oliwia | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 2:33 | |
3. | Bukała | Zuzanna | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 2:37 | |
4. | Patrzykowska | Lena | 2007 | UKS Barnim Goleniów | 2:38 | |
5. | Samujlik | Marcela | 2006 | SP 4 Goleniów | 2:45 | |
6. | Hałas | Małgorzata | 2007 | UKS Barnim | 2:47 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe chłopcy młodsi | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Duma | Kacper | 2008 | UKS Barnim | 2:36 | |
2. | Łuszczyński | Dominik | 2009 | UKS Barnim | 2:41 | |
3. | Głogowski | Antoni | 2008 | UKS Barnim | 2:43 | |
4. | Rozdeba | Jakub | 2009 | SP Mosty | 2:45 | |
5. | Wolny | Franciszek | 2009 | SP Mosty | 2:47 | |
6. | Ochocki | Michał | 2010 | SP 2 Goleniów | 3:04 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe dziewczęta młodsze | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Nieradka | Zuzanna | 2009 | UKS Barnim | 2:46 | |
2. | Porankiewicz | Hania | 2009 | UKS Barnim | 2:47 | |
3. | Paszkowska | Julia | 2008 | SP 4 Goleniów | 2:48 | |
4. | Karpińska | Zuzanna | 2008 | SP 4 Goleniów | 2:49 | |
5. | Fałek | Amelia | 2009 | UKS Barnim | 2:51 | |
6. | Maślak | Mrysia | 2009 | UKS Barnim | 2:52 | |
7. | Radzka | Zuzanna | 2010 | UKS Barnim | 2:55 | |
8. | Malinowska | Klaudia | 2009 | UKS Barnim | 3:03 | |
9. | Małysz | Natalia | 2009 | SP Mosty | 3:05 | |
10. | Ziemińska | Aleksandra | 2009 | UKS Barnim | 3:06 | |
11. | Ochocka | Zuzanna | 2010 | SP 2 Goleniów | 3:11 | |
12. | Jurczak | Martyna | 2009 | UKS Barnim | 3:16 | |
13. | Jurczak | Patrycja | 2013 | Puchatkowa Kraina | 5:58 | |
Klasyfikacja Rodzin | ||||||
Miejsce | Nazwisko | III bieg | ||||
1. | Jurczakowie | 31 pkt. | ||||