I kolejka IX Grand Prix za nami! - KOMUNIKAT 12.03.2017
- Utworzono: poniedziałek, 13, marzec 2017 08:06
- Odsłony: 1232
Klasyfikacja końcowa - kategoria open mężczyźni
dystans 4650m
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Bobrowicz | Artur | 1984 | niezrzeszony | 17:04 | |
2. | Soszyński | Patryk | 2001 | UKS Barnim Goleniów | 17:46 | |
3. | Wróbel | Daniel | 1999 | UKS Barnim Goleniów | 18:36 | |
4. | Kamiński | Rafał | 1979 | niezrzeszony | 19:33 | |
5. | Mazur | konrad | 1990 | niezrzeszony | 19:58 | |
6. | Chabraszewski | Wiesław | 1968 | Hanza Goleniów | 20:07 | |
7. | Gulbinowicz | Paweł | 1979 | niezrzeszony | 21:08 | |
8. | Bodo | Tomasz | 1992 | niezrzeszony | 21:23 | |
9. | Motyka | Dariusz | 1975 | ZK Goleniów | 22:09 | |
10. | Jurczak | Łukasz | 1983 | niezrzeszony | 22:31 | |
11. | Rajfur | Tomasz | 1977 | ZK Goleniów | 22:53 | |
12. | Warmiński | Maciej | 1973 | ZK Goleniów | 23:32 | |
13. | Malinowski | Marcin | 1981 | ZK Goleniów | 25:28:00 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria open kobiety | ||||||
dystans 3100m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Mścichowska | Agnieszka | 1982 | Rozbiegany Goleniów | 13:10 | |
2. | Zielonka | Maja | 1981 | Rozbiegany Goleniów | 16:16 | |
3. | Garbień | Ewelina | 1985 | niezrzeszona | 17:23 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria gimnazja chłopcy | ||||||
dystans 1550m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Golański | Stanisław | 2003 | Hanza Goleniów | 6:10 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria gimnazja dziewczęta | ||||||
dystans 1550m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Mścichowska | Jessica | 2001 | UKS Barnim Goleniów | 8:10 | |
2. | Królikiewicz | Julia | 2003 | UKS Barnim Goleniów | 8:10 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - chłopcy starsi | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Pędziwiatr | Kajetan | 2004 | SP2 Goleniów | 2:34 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - dziewczęta starsze | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Kosmala | Natalia | 2004 | UKS Barnim Goleniów | 2:26 | |
2. | Malinowska | Daria | 2004 | UKS Barnim Goleniów | 2:38 | |
3. | Jura | Aleksandra | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 2:39 | |
4. | Porankiewicz | Martyna | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 2:42 | |
5. | Kaczmarczyk | Ola | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 2:54 | |
6. | Grochocka | Agata | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 3:05 | |
7. | Gulbinowicz | Zuzanna | 2005 | SP 2 Goleniów | 3:08 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe chłopcy młodsi | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Maślak | Filip | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 2:36 | |
2. | Guzikiewicz | Antoni | 2007 | UKS Barnim Goleniów | 2:42 | |
3. | Guzikiewicz | Kacper | 2007 | Rozbiegany Goleniów | 2:49 | |
4. | Gulbinowicz | Antoni | 2007 | SP 2 Goleniów | 3:01 | |
5. | Mścichowski | Filip | 2009 | SP 2 Goleniów | 3:12 | |
6. | Kosmala | Konrad | 2008 | SP 8 Goleniów | 3:52 | |
7. | Zielonka | Olaf | 2011 | Tęczowa Kraina | 5:38 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe dziewczęta młodsze | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Kosek | Olimpia | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 2:39 | |
2. | Różewska | Zuzanna | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 2:47 | |
3. | Golańska | Marta | 2006 | Hanza Goleniów | 2:54 | |
4. | Dadeło | Monika | 2007 | UKS Barnim Goleniów | 2:59 | |
5. | Bukała | Zuzanna | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 3:02 | |
6. | Pawłowska | Oliwia | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 3:03 | |
7. | Gajek | Lena | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 3:04 | |
8. | Wardak | Wiktoria | 2006 | niezrzeszona | 3:16 | |
9. | Porankiewicz | Hania | 2009 | SP 2 Goleniów | 3:17 | |
Klasyfikacja rodzin | ||||||
Miejsce | Nazwisko | I bieg | ||||
1. | Mścichowscy | 7 pkt. | ||||
2. | Gulbinowiczowie | 18 pkt. |