KLASYFIKACJA GENERALNA III OTWARTYCH MISTRZOSTW GOLENIOWA W TENISIE STOŁOWYM
- Utworzono: środa, 26, grudzień 2012 19:38
- Odsłony: 2671
Mężczyźni: | ||||||||
Miejsce | Nazwisko i imię | I kolejka | II kolejka | III kolejka | IV kolejka | Suma | ||
1. | Chabraszewski Wiesław | 30 | 30 | 30 | 22 | 90 | ||
2. | Ignaciuk Mateusz | 35 | 35 | 16 | 16 | 86 | ||
3. | Moralewicz Ireneusz | 25 | 8 | 25 | 25 | 75 | ||
4. | Kania Karolina (K) | 22 | 25 | x | 20 | 67 | ||
5. | Sielecki Wiesław | 18 | 22 | 22 | 14 | 62 | ||
6. | Babicz Krzysztof | 20 | 12 | 20 | 10 | 52 | ||
7. | Blatkiewicz Bartosz | 6 | 9 | 9 | 30 | 48 | ||
8. | Saładajczyk Oskar | 12 | 7 | x | 28 | 47 | ||
9. | Wiśniewski Szymon | 9 | 6 | 18 | 18 | 45 | ||
10. | Chabraszewski Roman | 14 | 16 | 14 | x | 44 | ||
11. | Jemilianowicz Sebastian | x | x | x | 40 | 40 | ||
12. | Zubrzycki Daniel | x | x | x | 36 | 36 | ||
13. | Wajda Dawid | x | x | 35 | x | 35 | ||
14. | Kania Karol | 2 | 20 | 8 | 5 | 33 | ||
15-16. | Korkosz Józef | x | x | x | 32 | 32 | ||
Guzikiewicz Marcin | 10 | 10 | 12 | 8 | 32 | |||
17. | Jagodziński Roman | 16 | x | 6 | 5 | 27 | ||
18. | Baraniecki Mirosław | 8 | 18 | x | x | 26 | ||
19. | Ledwa Jerzy | 4 | 2 | 10 | 5 | 19 | ||
20. | Saładajczyk Patryk | 2 | 14 | x | x | 16 | ||
21. | Kozak Karol | x | x | 5 | 9 | 14 | ||
22. | Bis Paweł | 1 | x | x | 12 | 13 | ||
23. | Kozak Mateusz | x | x | 7 | 5 | 12 | ||
24. | Najwer Sonia (K) | 1 | 2 | x | 5 | 8 | ||
25-26. | Kominek Filip | x | x | x | 7 | 7 | ||
Borzych Wojciech | 7 | x | x | x | 7 | |||
27. | Kuś Jacek | 2 | x | 4 | x | 6 | ||
28-30. | Kominek Patryk | x | x | x | 5 | 5 | ||
Piesio Bartłomiej | 5 | x | x | x | 5 | |||
Wilkoński Henryk | x | 5 | x | x | 5 | |||
31. | Rombel Paweł | x | 4 | x | x | 4 | ||
32-43. | Żółciak Tomasz | 2 | x | x | x | 2 | ||
Kosiński Dawid | 2 | x | x | x | 2 | |||
Płóciennik Adam | 2 | x | x | x | 2 | |||
Orlon Jakub | 2 | x | x | x | 2 | |||
Górski Filip | 2 | x | x | x | 2 | |||
Olobry Romuald | x | 2 | x | x | 2 | |||
Olobry Adam | x | 2 | x | x | 2 | |||
Olobry Krzysiek | x | 2 | x | x | 2 | |||
Bobrowicz Arkadiusz | x | 2 | x | x | 2 | |||
Stachewicz Brtek | x | 2 | x | x | 2 | |||
Kubera Damian | x | x | 2 | x | 2 | |||
Pałka Mateusz | x | x | 2 | x | 2 | |||
44-45. | Gulbinowicz Paweł | 1 | x | x | x | 1 | ||
| Kuś Marek | 1 | x | x | x | 1 | ||
Kobiety: | ||||||||
Miejsce | Nazwisko i imię | I kolejka | II kolejka | III kolejka | IV kolejka | Suma | ||
1. | Kania Karolina | 35 | 35 | x | 40 | 110 | ||
2. | Najwer Sonia | 30 | 30 | x | 36 | 96 |