Notice: Undefined property: stdClass::$tree in /public_html/portal/includes/menu.php on line 52 ZMIANY REGULAMINU ROZGRYWEK GLAS OSiR

Godziny otwarcia

dział organizacyjny:
pn.-pt. 7.30 - 16.00

dział księgowości i kadr:
pn - pt. 7.30 - 15.30

dział kultury fizycznej:
pn - pt.  7.30 - 15.30

Nasz adres

ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./faks: 91 418 21 04
tel./faks: 91 407 15 02
tel. kom. 601 967 194 (po zamknięciu Działu Organizacyjnego)
www.osir.goleniow.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marina Lubczyna

Marina Lubczyna
ul. Żeglarska 2
72-105 Lubczyna

tel: 91 419 16 12

kom. kierownik: +48 691 640 765
kom. bosman: +48 722 197 196

logo

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ZMIANY REGULAMINU ROZGRYWEK GLAS OSiR

ROZSZERZONY O ZALECENIA Z ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 29 maja 2020 r. (zaktualizowanego na dzień 4.06.2020 roku) w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

& 1 ZAWODNICY

1. Przyjeżdżając na turniej posiadają pisemne oświadczenie o braku u zawodnika infekcji i objawów chorobowych związanych z koronawirusem. Oświadczenie zawiera również informację, że zawodnik nie zamieszkiwał z osobą przebywającą na kwarantannie i nie miał kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie 14 dni przed rozpoczęciem zawodów.
2.W przypadku braku oświadczenia zawodnik nie zostanie dopuszczony do uczestnictwa w turnieju. 3. Zawodnicy zostali zaznajomieni z treścią ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 29 maja 2020 r., zaktualizowanego na dzień 4.06.2020 roku, oraz Aneksu nr 1 do Regulaminów rozgrywek GLAS OSiR.

4. Zawodnicy są zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania Regulaminu GLAS OSiR i niniejszego Aneksu oraz przestrzegania ogólnie obowiązujących zasad sanitarnych oraz wydawanych poleceń organizatora. Nieprzestrzeganie tych zaleceń może skutkować wykluczeniem z turnieju.

5. Zawodnicy zobowiązują się do zapewnienia sobie indywidualnych środków ochrony osobistej tj. maseczki, przyłbice itp.

& 2 TRENERZY, KIEROWNICY ZESPOŁÓW

1. Trener lub kierownik zespołu przed wyjazdem na zawody zobowiązany jest do zebrania wszelkich niezbędnych oświadczeń.

2.W przypadku braku oświadczenia zawodnik nie zostanie dopuszczony do uczestnictwa w turnieju.

3. Trener lub kierownik zespołu zaznajomił zawodników z treścią ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 29 maja 2020 r., zaktualizowanego na dzień 4.06.2020 roku, oraz niniejszego Aneksu nr 1 do Regulaminów rozgrywek GLAS OSiR w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

&3 ZAWODY

  1. Ze względów bezpieczeństwa zawodnicy będą korzystać z wyznaczonych dla siebie szatni.

  2. Przygotowanie do meczu: Zawodnik każdorazowo dezynfekuje ręce przed i po spotkaniu.

  3. Ceremoniał meczowy: Rezygnuje się ze standardowego powitania i podziękowania zawodników oraz sędziego. Przed meczem zawodnicy ustawiają się na linii końcowej pozdrawiają się gestem dłoni. Po gwizdku sędziego wbiegają na boisko i rozpoczynają mecz.

  4. Po meczu zawodnicy jak najszybciej opuszczają boisko i strefę gier.

&4 ZASADY OGÓLNE

1. Każda osoba wchodząca na obiekt jest zobowiązana zdezynfekować ręce płynem dezynfekującym, który znajduje się przy wejściu.

2. Dla większego bezpieczeństwa uczestników -teren rozgrywek zostanie podzielony na 2 strefy gier (boisko nr 1 i boisko nr 2) Dla lepszej orientacji zostanie stworzony dokładny harmonogram godzinowy zamieszczony na profilu FB- Stowarzyszenie Goleniowskiej Siatkówki oraz Osir Goleniów.

3. Uczestnicy przybywają na teren rozgrywek najwcześniej na 30 minut przed swoim meczem.

4. Na boisku oraz w strefie gier mogą znajdować się tylko zawodnicy i jeden trener zespołu uczestniczący w meczu lub rozgrzewce, a także sędziowie.

5. Kibice i osoby towarzyszące nie zostaną wpuszczone na teren obiektu.

6. Zawodnicy i trenerzy przebywający na terenie zawodów, oczekujący na mecz swojego zespołu obserwują spotkania z bezpiecznej odległości poza terenem rozgrywek.

7. Zawodnicy, trenerzy opuszczają teren rozgrywek natychmiast po zakończeniu spotkań, w których uczestniczą żeby zminimalizować ilość osób przebywających na terenie rozgrywek.

8. Zawodnicy i trenerzy i osoby towarzyszące zobowiązani są do zachowania porządku w strefie gier oraz poza terenem rozgrywek, w tym do sprzątania zużytych butelek po napojach, opakowań po posiłkach etc. i wyrzucania ich do specjalnie przygotowanych kubłów na śmieci.

9. Organizator nie odpowiada za przestrzeganie przez zawodników i trenerów zaleceń sanitarnych poza terenem rozgrywek.

&5

1. Aneks do Regulaminu wchodzi w życie w dniu jego ogłoszenia.

2. Postanowienia Aneksu do Regulaminu przestają obowiązywać z dniem zniesienia obostrzeń przez Radę Ministrów lub inny organ władzy państwowej do tego uprawniony.

OŚWIADCZENIE ZAWODNIKA

Szybki kontakt

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./fax 91 418 21 04
tel. 91 407 15 02
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Odwiedziny

Dziś22
Wczoraj62
Zeszły tydzień270
Ogolnie276390

Kubik-Rubik Joomla! Extensions