Komunikat z V biegu z cyklu X Grand Prix Goleniowa w biegach - Goleniów 23.09.2018r.
- Utworzono: wtorek, 25, wrzesień 2018 09:00
- Odsłony: 168
Klasyfikacja końcowa - kategoria open mężczyźni | ||||||
dystans 4200m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Gwardiak | Bartłomiej | niezrzeszony | 16:42 | ||
2. | Kopcewicz | Robert | 1966 | Rozbiegany Goleniów | 16:51 | |
3. | Garbacz | Krzysztof | 1970 | Faymonville | 17:12 | |
4. | Kołtuniak | Hubert | Rozbiegany Goleniów | 18:22 | ||
5. | Gulbinowicz | Paweł | 1982 | niezrzeszony | 19:11 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria open kobiety | ||||||
dystans 2100m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Mścichowska | Agnieszka | 1982 | Rozbiegany Goleniów | 8:31 | |
2. | Chomont | Magdalena | Rozbiegany Goleniów | 9:10 | ||
3. | Mścichowska | Jessica | 2001 | ZS 1 Goleniów | 10:32 | |
4. | Kawecka | Anna | Szczecin | 11:26 | ||
Klasyfikacja końcowa - kategoria młodzicy chłopcy | ||||||
dystans 1400m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Mikulski | Sebastian | 2004 | UKS Barnim | 4:56 | |
2. | Pędziwiatr | Kajetan | 2004 | UKS Barnim | 5:07 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria młodziczki dziewczęta | ||||||
dystans 1400m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Rymczyk | Natalia | 2003 | UKS Barnim Goleniów | 5:40 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - chłopcy starsi | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Maślak | Filip | 2006 | UKS Barnim | 2:30 | |
2. | Wikło | Dawid | 2006 | SP 2 Goleniów | 2:43 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - dziewczęta starsze | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Porankiewicz | Martyna | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 2:25 | |
2. | Niewczas | Aleksandra | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 2:31 | |
3. | Racławska | Martyna | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 2:35 | |
4. | Pawłowska | Oliwia | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 2:40 | |
5. | Kaczmarczyk | Aleksandra | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 2:40 | |
6. | Pyrzyńska | Marta | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 2:45 | |
7. | Oryga | Oliwia | 2006 | SP 2 Goleniów | 2:48 | |
8. | Bukała | Zuzanna | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 3:01 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe chłopcy młodsi | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Mścichowski | Filip | 2009 | SP 2 Goleniów | 2:30 | |
2. | Gulbinowicz | Antoni | 2007 | SP 2 Goleniów | 2:31 | |
3. | Guzikiewicz | Antoni | 2007 | UKS Barnim | 2:33 | |
4. | Błaszczyk | Emil | 2007 | UKS Barnim Goleniów | 2:34 | |
5. | Wolny | Franciszek | 2009 | ZSP Mosty | 2:53 | |
6. | Nowak | Mateusz | 2008 | SP 2 Goleniów | 2:55 | |
7. | Ostrowski | Jakub | 2007 | SP 2 Goleniów | 2:58 | |
8. | Głogowski | Antoni | 2008 | SP 8 Goleniów | 3:12 | |
9. | Nowak | Oliwier | 2008 | SP 3 Goleniów | 3:23 | |
10. | Nowak | Mikołaj | 2007 | SP 2 Goleniów | 9:04 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe dziewczęta młodsze | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Patrzykowska | Lena | 2007 | UKS Barnim | 2:44 | |
2. | Łebińska | Lena | 2007 | UKS Barnim | 2:46 | |
3. | Kokoszka | Oliwia | 2008 | UKS Barnim | 2:49 | |
4. | Dadeło | Monika | 2007 | UKS Barnim | 2:50 | |
5. | Jaskólska | Julia | 2007 | UKS Barnim | 2:51 | |
6. | Wolna | Agata | 2007 | UKS Barnim | 2:53 | |
7. | Porankiewicz | Hanna | 2009 | SP 2 Goleniów | 2:55 | |
8. | Nieradka | Zuzanna | 2009 | SP 4 Goleniów | 2:56 | |
9. | Perczyńska | Julia | 2007 | SP 4 Goleniów | 3:01 | |
10. | Chomont | Natalia | 2008 | SP 4 Goleniów | 3:02 | |
11. | Bańka | Matylda | 2007 | SP 2 Goleniów | 3:04 | |
12. | Zelek | Małgorzata | 2007 | UKS Barnim | 3:06 | |
13. | Zelek | Hanna | 2008 | UKS Barnim | 3:08 | |
14. | Hałas | Małgorzata | 2007 | UKS Barnim | 3:09 | |
15. | Pomocka | Julita | 2008 | UKS Barnim | 3:09 | |
16. | Chomont | Kornelia | 2011 | SP 4 Goleniów | 3:18 | |
17. | Jurczak | Martyna | 2009 | SP 3 Goleniów | 3:24 | |
18. | Van Ansem | Oliwia | 2007 | UKS Barnim | 3:25 | |
19. | Van Ansem | Nicola | 2008 | UKS Barnim | 3:25 | |
20. | Porankiewicz | Kamila | 2012 | PP nr 2 Goleniów | 4:08 | |
21. | Jurczak | Patrycja | 2013 | P. Puchatkowa Kraina | 5:02 | |
22. | Nowak | Zofia | Mosty | 9:04 | ||
Klasyfikacja Rodzin | ||||||
Miejsce | Nazwisko | III bieg | ||||
1. | Mścichowscy | 5 pkt. | ||||
2. | Chomont | 28 pkt. |