Komunikat z II biegu z cyklu X Grand Prix Goleniowa w biegach - Goleniów 22.04.2018r.
- Utworzono: poniedziałek, 23, kwiecień 2018 09:54
- Odsłony: 1004
Klasyfikacja końcowa - kategoria open mężczyźni | ||||||
dystans 4900m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Pakuła | Tomasz | 1984 | niezrzeszony | 19:01 | |
2. | Hawrot | Sylwester | 1968 | CROWN Goleniów | 19:45 | |
3. | Kopcewicz | Robert | 1966 | Rozbiegany Goleniów | 17:51 | |
4. | Chabraszewski | Wiesław | 1968 | niezrzeszony | 20:51 | |
5. | Kwintal | Jan | 1973 | niezrzeszony | 21:41 | |
6. | Guzikiewicz | Mirosław | 1972 | Rozbiegany Goleniów | 22:28 | |
7. | Jurczak | Łukasz | 1983 | niezrzeszony | 23:08 | |
8. | Gulbinowicz | Paweł | 1982 | niezrzeszony | 24:18 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria open kobiety | ||||||
dystans 2800m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Mścichowska | Agnieszka | 1982 | Rozbiegany Goleniów | 11:50 | |
2. | Chomont | Magdalena | niezrzeszona | 12:23 | ||
3. | Mścichowska | Jessica | 2001 | ZS 1 Goleniów | 14:19 | |
2. | Głogowska | Agnieszka | 1975 | niezrzeszona | 15:18 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria gimnazja chłopcy | ||||||
dystans 1400m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Mikulski | Sebastian | 2004 | UKS Barnim | 5:49 | |
2. | Pędziwiatr | Kajetan | 2004 | UKS Barnim | 5:52 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - dziewczęta starsze | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Porankiewicz | Martyna | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 2:36 | |
2. | Pyrzyńska | Marta | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 2:42 | |
3. | Krar | Urszula | 2005 | SP Krępsko | 2:45 | |
4. | Bukała | Zuzanna | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 2:54 | |
5. | Golańska | Marta | 2006 | UKS Barnim | 2:56 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe chłopcy młodsi | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Ogórski | Maksymilian | 2007 | SP 2 Goleniów | 2:31 | |
2. | Mścichowski | Filip | 2009 | SP 2 Goleniów | 2:32 | |
3. | Gulbinowicz | Antoni | 2007 | SP 2 Goleniów | 2:32 | |
4. | Duma | Kacper | 2008 | SP 4 Goleniów | 2:38 | |
5. | Głogowski | Antoni | 2008 | SP 8 Goleniów | 2:49 | |
6. | Łuszczyński | Dominik | 2009 | SP 2 Goleniów | 2:54 | |
7. | Guzikiewicz | Kacper | 2007 | SP 2 Goleniów | 3:04 | |
8. | Łuszczyński | Jakub | 2012 | Misiowe Przedszkole | 4:39 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe dziewczęta młodsze | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Cieślewicz | Martyna | 2007 | SP Krępsko | 2:48 | |
2. | Gruberska | Hanna | 2008 | SP 2 Goleniów | 2:53 | |
3. | Porankiewicz | Hania | 2009 | SP 2 Goleniów | 2:55 | |
4. | Maślak | Marysia | 2009 | SP 4 Goleniów | 2:59 | |
5. | Hałas | Małgorzata | 2007 | SP Krępsko | 3:03 | |
6. | Chomont | Natalia | 2008 | SP 4 Goleniów | 3:09 | |
7. | Duda | Roksana | 2007 | SP 2 Goleniów | 3:17 | |
8. | Jurczak | Martyna | 2009 | SP 3 Goleniów | 3:21 | |
9. | Chomont | Kornelia | 2011 | P. Tęczowa Kraina | 3:25 | |
10. | Kamińska | Oliwia | 2007 | SP 2 Goleniów | 3:29 | |
11. | Porankiewicz | Kamila | 2012 | PP nr 2 Goleniów | 4:39 | |
Klasyfikacja rodzin | ||||||
Miejsce | Nazwisko | I bieg | ||||
1. | Mścichowscy | 5 pkt. | ||||
2. | Chomontowie | 17 pkt. |