Godziny otwarcia

dział organizacyjny:
pn.-pt. 7.30 - 16.00

dział księgowości i kadr:
pn - pt. 7.30 - 15.30

dział kultury fizycznej:
pn - pt.  7.30 - 15.30

Nasz adres

ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./faks: 91 418 21 04
tel./faks: 91 407 15 02
tel. kom. 601 967 194 (po zamknięciu Działu Organizacyjnego)
www.osir.goleniow.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marina Lubczyna

Marina Lubczyna
ul. Żeglarska 2
72-105 Lubczyna

tel: 91 419 16 12

tel. kom. kierownik  534 250 305
tel. kom. bosman 691 640 765
www.lubczyna.goleniow.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Posiadamy tanie miejsca na Twoją reklamę na terenie stadionu miejskiego, na Ośrodku Wodnym w Lubczynie oraz Zespole Boisk Sportowych (ORLIK II). Zadzwoń: 091 418 21 04 lub 091 407 15 02

 

Komunikat z III biegu z cyklu X Grand Prix Goleniowa w biegach - Goleniów 27.05.2018r.

Klasyfikacja końcowa - kategoria open mężczyźni
dystans 4200m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Pakuła Tomasz 1984 niezrzeszony 16:25
2. Gwardiak Bartłomiej niezrzeszony 16:29
3. Hawrot Sylwester 1968 CROWN Goleniów 16:53
4. Kopcewicz Robert 1966 Rozbiegany Goleniów 17:31
5. Chomont Rafał 1978 Rozbiegany Goleniów 18:12
6. Gulbinowicz Paweł 1982 niezrzeszony 19:06
7. Kołtuniak Hubert Rozbiegany Goleniów 19:25
Klasyfikacja końcowa - kategoria open kobiety
dystans 2100m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Mścichowska Agnieszka 1982 Rozbiegany Goleniów 9:01
2. Mścichowska Jessica 2001 ZS 1 Goleniów 14:08
Klasyfikacja końcowa - kategoria młodzicy chłopcy
dystans 1400m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Mikulski Sebastian 2004 UKS Barnim 5:04
2. Pędziwiatr Kajetan 2004 UKS Barnim 5:09
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - chłopcy starsi
dystans 700m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Maślak Filip 2006 UKS Barnim 2:25
2. Cebo Paweł 2005 UKS Barnim 2:56
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - dziewczęta starsze
dystans 700m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Niewczas Aleksandra 2006 UKS Barnim Goleniów 2:30
2. Kaczmarczyk Aleksandra 2005 UKS Barnim Goleniów 2:35
3. Pawłowska Oliwia 2006 UKS Barnim Goleniów 2:36
4. Pyrzyńska Marta 2005 UKS Barnim Goleniów 2:37
5. Racławska Martyna 2005 UKS Barnim Goleniów 2:38
6. Bukała Zuzanna 2006 UKS Barnim Goleniów 2:49
7. Samujlik Marcela 2006 SP 4 Goleniów 2:53
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe chłopcy młodsi
dystans 700m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Guzikiewicz Antoni 2007 UKS Barnim 2:28
2. Ogórski Maksymilian 2007 SP 2 Goleniów 2:30
3. Mścichowski Filip 2009 SP 2 Goleniów 2:31
4. Błaszczyk Emil 2007 UKS Barnim Goleniów 2:31
5. Gulbinowicz Antoni 2007 SP 2 Goleniów 2:32
6. Głogowski Antoni 2008 SP 8 Goleniów 2:46
7. Łuszczyński Dominik 2009 SP 2 Goleniów 3:11
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe dziewczęta młodsze
dystans 700m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Patrzykowska Lena 2007 UKS Barnim 2:32
2. Dadeło Monika 2007 UKS Barnim 2:43
3. Zelek Małgorzata 2007 UKS Barnim 2:45
4. Hałas Małgorzata 2007 UKS Barnim 2:53
5. Zarzecka Aleksandra 2008 SP 2 Goleniów 2:55
6. Chomont Natalia 2008 SP 4 Goleniów 2:58
7. Maślak Marysia 2009 SP 4 Goleniów 2:59
8. Gruberska Hanna 2008 SP 2 Goleniów 2:59
9. Chomont Kornelia 2011 P. Tęczowa Kraina 3:16
Klasyfikacja Rodzin
Miejsce Nazwisko III bieg
1. Mścichowscy 6 pkt.
2. Chomont 20 pkt.

Szybki kontakt

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./fax 91 418 21 04
tel. 91 407 15 02
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Odwiedziny

Dziś2
Wczoraj42
Zeszły tydzień375
Ogolnie225043

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KLIENTÓW JST



Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:

 

- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Sportowa 25, 72-100 Goleniów,

 

- kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - e-mail: iodo.szczecin@gmail.com Telefon: 579 979 237,

 

- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań jednostki samorządu terytorialnego na   podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b, Art. 6 ust. 1 lit. c oraz Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z   dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

- odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na   podstawie przepisów prawa,

 

- Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną,

 

- w dowolnym momencie posiada Pani/Pan prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich       sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do     przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody,

 

- ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

 

- podanie danych osobowych w wymaganym zakresie jest dobrowolne.