Komunikat z III biegu z cyklu X Grand Prix Goleniowa w biegach - Goleniów 27.05.2018r.
- Utworzono: poniedziałek, 04, czerwiec 2018 09:07
- Odsłony: 811
Klasyfikacja końcowa - kategoria open mężczyźni | ||||||
dystans 4200m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Pakuła | Tomasz | 1984 | niezrzeszony | 16:25 | |
2. | Gwardiak | Bartłomiej | niezrzeszony | 16:29 | ||
3. | Hawrot | Sylwester | 1968 | CROWN Goleniów | 16:53 | |
4. | Kopcewicz | Robert | 1966 | Rozbiegany Goleniów | 17:31 | |
5. | Chomont | Rafał | 1978 | Rozbiegany Goleniów | 18:12 | |
6. | Gulbinowicz | Paweł | 1982 | niezrzeszony | 19:06 | |
7. | Kołtuniak | Hubert | Rozbiegany Goleniów | 19:25 | ||
Klasyfikacja końcowa - kategoria open kobiety | ||||||
dystans 2100m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Mścichowska | Agnieszka | 1982 | Rozbiegany Goleniów | 9:01 | |
2. | Mścichowska | Jessica | 2001 | ZS 1 Goleniów | 14:08 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria młodzicy chłopcy | ||||||
dystans 1400m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Mikulski | Sebastian | 2004 | UKS Barnim | 5:04 | |
2. | Pędziwiatr | Kajetan | 2004 | UKS Barnim | 5:09 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - chłopcy starsi | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Maślak | Filip | 2006 | UKS Barnim | 2:25 | |
2. | Cebo | Paweł | 2005 | UKS Barnim | 2:56 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - dziewczęta starsze | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Niewczas | Aleksandra | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 2:30 | |
2. | Kaczmarczyk | Aleksandra | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 2:35 | |
3. | Pawłowska | Oliwia | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 2:36 | |
4. | Pyrzyńska | Marta | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 2:37 | |
5. | Racławska | Martyna | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 2:38 | |
6. | Bukała | Zuzanna | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 2:49 | |
7. | Samujlik | Marcela | 2006 | SP 4 Goleniów | 2:53 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe chłopcy młodsi | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Guzikiewicz | Antoni | 2007 | UKS Barnim | 2:28 | |
2. | Ogórski | Maksymilian | 2007 | SP 2 Goleniów | 2:30 | |
3. | Mścichowski | Filip | 2009 | SP 2 Goleniów | 2:31 | |
4. | Błaszczyk | Emil | 2007 | UKS Barnim Goleniów | 2:31 | |
5. | Gulbinowicz | Antoni | 2007 | SP 2 Goleniów | 2:32 | |
6. | Głogowski | Antoni | 2008 | SP 8 Goleniów | 2:46 | |
7. | Łuszczyński | Dominik | 2009 | SP 2 Goleniów | 3:11 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe dziewczęta młodsze | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Patrzykowska | Lena | 2007 | UKS Barnim | 2:32 | |
2. | Dadeło | Monika | 2007 | UKS Barnim | 2:43 | |
3. | Zelek | Małgorzata | 2007 | UKS Barnim | 2:45 | |
4. | Hałas | Małgorzata | 2007 | UKS Barnim | 2:53 | |
5. | Zarzecka | Aleksandra | 2008 | SP 2 Goleniów | 2:55 | |
6. | Chomont | Natalia | 2008 | SP 4 Goleniów | 2:58 | |
7. | Maślak | Marysia | 2009 | SP 4 Goleniów | 2:59 | |
8. | Gruberska | Hanna | 2008 | SP 2 Goleniów | 2:59 | |
9. | Chomont | Kornelia | 2011 | P. Tęczowa Kraina | 3:16 | |
Klasyfikacja Rodzin | ||||||
Miejsce | Nazwisko | III bieg | ||||
1. | Mścichowscy | 6 pkt. | ||||
2. | Chomont | 20 pkt. |