Komunikat z VI biegu z cyklu X Grand Prix Goleniowa w biegach - Goleniów 14.10.2018r.
- Utworzono: wtorek, 16, październik 2018 10:08
- Odsłony: 557
Komunikat z VI biegu z cyklu X Grand Prix Goleniowa | ||||||
w biegach - Goleniów 14.10.2018r. | ||||||
Klasyfikacja końcowa - kategoria open mężczyźni | ||||||
dystans 3500m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Kopcewicz | Robert | 1966 | Rozbiegany Goleniów | 13:49 | |
2. | Hawrot | Sylwester | 1968 | CROWN Goleniów | 14:05 | |
3. | Wojtysiak | Marcin | 1992 | niezrzeszony | 14:15 | |
4. | Pakuła | Tomasz | 1984 | niezrzeszony | 14:41 | |
5. | Chomont | Rafał | 1978 | Rozbiegany Goleniów | 15:18 | |
6. | Gulbinowicz | Paweł | 1982 | niezrzeszony | 15:04 | |
7. | Jurczak | Łukasz | 1983 | niezrzeszony | 16:04 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria open kobiety | ||||||
dystans 2100m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Mścichowska | Agnieszka | 1982 | Rozbiegany Goleniów | 8:32 | |
2. | Mścichowska | Jessica | 2001 | ZS nr 1 Goleniów | 12:26 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria młodzicy chłopcy | ||||||
dystans 1400m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Mikulski | Sebastian | 2004 | UKS Barnim | 5:04 | |
2. | Pędziwiatr | Kajetan | 2004 | UKS Barnim | 5:18 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - chłopcy starsi | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Jankowiak | Mateusz | 2005 | UKS Barnim | 2:20 | |
2. | Maślak | Filip | 2006 | UKS Barnim | 2:31 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - dziewczęta starsze | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Porankiewicz | Martyna | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 2:25 | |
2. | Niewczas | Aleksandra | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 2:26 | |
3. | Racławska | Martyna | 2005 | UKS Barnim Goleniów | 2:33 | |
4. | Pawłowska | Oliwia | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 2:40 | |
5. | Bukała | Zuzanna | 2006 | UKS Barnim Goleniów | 2:56 | |
6. | Oryga | Oliwia | 2006 | SP 2 Goleniów | 2:56 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe chłopcy młodsi | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Gulbinowicz | Antoni | 2007 | UKS Barnim | 2:29 | |
2. | Ogórski | Maksymilian | 2007 | SP 2 Goleniów | 2:31 | |
3. | Guzikiewicz | Antoni | 2007 | UKS Barnim | 2:33 | |
4. | Mścichowski | Filip | 2009 | SP 2 Goleniów | 2:33 | |
5. | Błaszczyk | Emil | 2007 | UKS Barnim Goleniów | 2:39 | |
6. | Wolny | Franciszek | 2009 | ZSP Mosty | 2:45 | |
7. | Łuszczyński | Dominik | 2009 | SP 2 Goleniów | 2:45 | |
8. | Grzelak | Jakub | 2010 | SP 3 Goleniów | 2:58 | |
9. | Jura | Fabian | 2009 | SP 2 Goleniów | 3:07 | |
10. | Nowak | Oliwier | 2008 | SP 3 Goleniów | 3:35 | |
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe dziewczęta młodsze | ||||||
dystans 700m | ||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rok ur. | Klub | Czas | |
1. | Patrzykowska | Lena | 2007 | UKS Barnim | 2:37 | |
2. | Jaskólska | Julia | 2007 | UKS Barnim | 2:41 | |
3. | Porankiewicz | Hanna | 2009 | SP 2 Goleniów | 2:43 | |
4. | Kokoszka | Oliwia | 2008 | UKS Barnim | 2:46 | |
5. | Wolna | Agata | 2007 | UKS Barnim | 2:47 | |
6. | Zelek | Małgorzata | 2007 | UKS Barnim | 2:50 | |
7. | Hałas | Małgorzata | 2007 | UKS Barnim | 2:54 | |
8. | Chomont | Natalia | 2008 | SP 4 Goleniów | 2:57 | |
9. | Nieradka | Zuzanna | 2009 | SP 4 Goleniów | 2:59 | |
10. | Maślak | Maria | 2009 | SP 4 Goleniów | 3:04 | |
11. | Chomont | Kornelia | 2011 | SP 4 Goleniów | 3:06 | |
12. | Jurczak | Martyna | 2009 | SP 3 Goleniów | 3:13 | |
13. | Jurczak | Patrycja | 2013 | P. Puchatkowa Kraina | 4:57 | |
14. | Kołtuniak | Aleksandra | 2013 | Misiowe Przedszkole | 5:07 | |
Klasyfikacja Rodzin | ||||||
Miejsce | Nazwisko | VI bieg | ||||
1. | Mścichowscy | 7 pkt. | ||||
2. | Jurczakowie | 32 pkt. | ||||