Notice: Undefined property: stdClass::$tree in /public_html/portal/includes/menu.php on line 52 Komunikat z II biegu z cyklu XI Grand Prix Goleniowa w biegach - Goleniów 14.04.2019r.

Godziny otwarcia

dział organizacyjny:
pn.-pt. 7.30 - 16.00

dział księgowości i kadr:
pn - pt. 7.30 - 15.30

dział kultury fizycznej:
pn - pt.  7.30 - 15.30

Nasz adres

ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./faks: 91 418 21 04
tel./faks: 91 407 15 02
tel. kom. 601 967 194 (po zamknięciu Działu Organizacyjnego)
www.osir.goleniow.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marina Lubczyna

Marina Lubczyna
ul. Żeglarska 2
72-105 Lubczyna

tel: 91 419 16 12

kom. bosman/kierownik: +48 691 640 765

logo

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Posiadamy tanie miejsca na Twoją reklamę na terenie stadionu miejskiego, na Ośrodku Wodnym w Lubczynie oraz Zespole Boisk Sportowych (ORLIK II). Zadzwoń: 091 418 21 04 lub 091 407 15 02

 

Komunikat z II biegu z cyklu XI Grand Prix Goleniowa w biegach - Goleniów 14.04.2019r.

Klasyfikacja końcowa - kategoria open mężczyźni
dystans 4200m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Bobrowicz Artur 1984 niezrzeszony 16:36
2. Gwardiak Bartłomiej
Prima Cargo 16:42
3. Hawrot Sylwester 1968 MTS 16:45
4. Przytuła Jarosław 1985 Rozbiegany Goleniów 17:02
5. Pryk Rafał 1975 Rozbiegany Goleniów 17:03
6. Gulbinowicz Paweł 1981 niezrzeszony 18:41
7. Jurczak Łukasz 1983 niezrzeszony 18:42
8. Łebiński Wojciech 1977 HBS Goleniów 20:35






Klasyfikacja końcowa - kategoria open kobiety
dystans 2800m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Mścichowska Agnieszka 1982 Rozbiegany Goleniów 8:28
2. Mścichowska Jessica 2001 ZS 1 Goleniów 12:58






Klasyfikacja końcowa - kategoria młodzicy chłopcy
dystans 1400m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Mikulski Sebastian 2004 UKS Barnim 4:45
2. Jankowiak Mateusz 2005 UKS Barnim 4:54
3. Pędziwiatr Kajetan 2004 UKS Barnim 5:05






Klasyfikacja końcowa - kategoria młodziczki dziewczęta
dystans 1400m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Porankiewicz Martyna 2005 UKS Barnim 5:32
2. Filter Oliwia 2005 UKS Barnim 5:38
3. Kaczmarczyk Aleksandra 2005 UKS Barnim 5:50






Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - chłopcy starsi
dystans 700m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Maślak Filip 2006 UKS Barnim 2:20
2. Gulbinowicz Antoni 2007 UKS Barnim 2:25
3. Guzikiewicz Antoni 2007 UKS Barnim 2:27
4. Wierzbicki Dawid 2007 UKS Barnim 2:27
5. Ogórski Maksymilian 2007 UKS Barnim 2:36
6. Błaszczyk Emil 2007 UKS Barnim 2:41






Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - dziewczęta starsze
dystans 700m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Szafran Martyna 2006 UKS Barnim 2:22
2. Pawłowska Oliwia 2006 UKS Barnim 2:30
3. Smolińska Sara 2006 UKS Barnim 2:32
4. Patrzykowska Lena 2007 UKS Barnim 2:37
5. Łebińska Lena 2007 UKS Barnim 2:38
6. Bukała Zuzanna 2006 UKS Barnim 2:54
7. Hałas Małgorzata 2007 UKS Barnim 2:56






Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe chłopcy młodsi
dystans 700m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Duma Kacper 2008 UKS Barnim 2:33
2. Mścichowski Filip 2009 UKS Barnim 2:37
3. Łuszczyński Dominik 2009 UKS Barnim 2:44
4. Błaszczyk Jakub 2008 SP Mosty 2:54
5. Głogowski Antoni 2008 UKS Barnim 2:58
6. Ochocki Michał 2010 SP 2 Goleniów 3:08






Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe dziewczęta młodsze
dystans 700m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Porankiewicz Hania 2009 UKS Barnim 2:42
2. Nieradka Zuzanna 2009 UKS Barnim 2:45
3. Ossowska Malwina 2009 UKS Barnim 2:46
4. Wierzbicka Wiktoria 2009 UKS Barnim 2:51
5. Karpińska Zuzanna 2008 UKS Barnim 2:52
6. Fałek Amelia 2009 UKS Barnim 2:53
7. Radzka Zuzanna 2010 UKS Barnim 2:54
8. Krasowska Marlena 2009 UKS Barnim 2:55
9. Chomont Natalia 2008 UKS Barnim 2:55
10. Ziemińska Aleksandra 2009 UKS Barnim 2:56
11. Małysz Natalia 2009 SP Mosty 3:01
12. Ochocka Zuzanna 2010 SP 2 Goleniów 3:04
13. Jurczak Martyna 2009 SP 3 Goleniów 3:09
14. Chomont Kornelia 2011 UKS Barnim 3:16
15. Jurczak Patrycja 2013 Puchatkowa Kraina 4:34






Klasyfikacja rodzin
Miejsce Nazwisko I bieg


1. Mścichowscy 5 pkt.


2. Jurczakowie 35 pkt.


Szybki kontakt

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./fax 91 418 21 04
tel. 91 407 15 02
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Odwiedziny

Dziś5
Wczoraj37
Zeszły tydzień422
Ogolnie246302

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KLIENTÓW JST



Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:

 

- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Sportowa 25, 72-100 Goleniów,

 

- kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - e-mail: iodo.szczecin@gmail.com Telefon: 579 979 237,

 

- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań jednostki samorządu terytorialnego na   podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b, Art. 6 ust. 1 lit. c oraz Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z   dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

- odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na   podstawie przepisów prawa,

 

- Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną,

 

- w dowolnym momencie posiada Pani/Pan prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich       sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do     przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody,

 

- ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

 

- podanie danych osobowych w wymaganym zakresie jest dobrowolne.