Notice: Undefined property: stdClass::$tree in /public_html/portal/includes/menu.php on line 52 Wydarzenia miesiąca

Godziny otwarcia

dział organizacyjny:
pn.-pt. 7.30 - 16.00

dział księgowości i kadr:
pn - pt. 7.30 - 15.30

dział kultury fizycznej:
pn - pt.  7.30 - 15.30

Nasz adres

ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./faks: 91 418 21 04
tel./faks: 91 407 15 02
tel. kom. 601 967 194 (po zamknięciu Działu Organizacyjnego)
www.osir.goleniow.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marina Lubczyna

Marina Lubczyna
ul. Żeglarska 2
72-105 Lubczyna

tel: 91 419 16 12

kom. bosman/kierownik: +48 691 640 765

logo

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Posiadamy tanie miejsca na Twoją reklamę na terenie stadionu miejskiego, na Ośrodku Wodnym w Lubczynie oraz Zespole Boisk Sportowych (ORLIK II). Zadzwoń: 091 418 21 04 lub 091 407 15 02

 

Wydarzenia miesiąca 2019

LISTOPAD 2019

Data

Godzina

Miejsce

Wydarzenia

05.11.2019

9.00

ZSP Białuń

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju w ramach IMS - dziewcząt

06.11.2019

9.00

ZSP Białuń

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju w ramach IMS - chłopców

07.11.2019

9.00

ZSP Białuń

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju w ramach ID - dziewcząt

08.11.2019

9.00

ZSP Białuń

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju w ramach ID - chłopców

11.11.2019

10.30

Ulice miasta

XXXI Goleniowska Mila Niepodległości 2019

13.11.2019

9.00

Hala OSiR ul. Szarych Szeregów 14a

Mistrzostwa Gminy w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt – w ramach ID

14.11.2019

9.15

SP Wierzbięcin

Finał Mistrzostw Powiatu w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców - w ramach IMS

15.11.2019

9.00

Hala OSiR ul. Szarych Szeregów 14a

Mistrzostwa Gminy w drużynowym tenisie stołowym chłopców – w ramach ID

15.11.2019

9.00

LO Goleniów

Mistrzostwa Powiatu w pływaniu drużynowym –
w ramach LO

18.11.2019

9.30

Mrzeżyno

Mistrzostwa Regionu B w unihokeju chłopców –
w ramach ID

18.11.2019

9.30

Mrzeżyno

Mistrzostwa Regionu B w unihokeju dziewcząt
– w ramach ID

19.11.2019

9.30

Mrzeżyno

Mistrzostwa Regionu B w unihokeju chłopców– w ramach IMS

19.11.2019

9.30

Mrzeżyno

Mistrzostwa Regionu B w unihokeju dziewcząt– w ramach IMS

20.11.2019

9.00

SP 5 Goleniów

Mistrzostwa Gminy w mini piłce koszykowej chłopców- w ramach ID

21.11.2019

9.00

SP 5 Goleniów

Mistrzostwa Gminy w mini piłce koszykowej dziewcząt -w ramach ID

22.11.2019

9.00

SP 5 Goleniów

Mistrzostwa Gminy w piłce koszykowej chłopców – w ramach IMS

 

 

 

Mistrzostwa Gminy w piłce koszykowej dziewcząt – w ramach IMS

23.11.2019

9.00

Hala OSiR ul. Szarych Szeregów 14a

Turniej Tenisa Stołowego o puchar Dyrektora OSiR Goleniów

23.11.2019


11.30

Hala OSiR ul. Szarych Szeregów 14a

Goleniowska Liga Amatorskiej Siatkówki

27.11.2019

9.00

Hala OSiR ul. Szarych Szeregów 14a

Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej chłopców – w ramach IMS

28.11.2019

 

Gryfice

Mistrzostwa Regionu B w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców- w ramach LO

29.11.2019

 

 

Mistrzostwa Regionu B w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców- w ramach IMS

w każdy wtorek

Stadion miejski OSiR

Trening "Biegam bo Lubię"

Październik 2019

01.10.2019

9.30

Stadion miejski OSiR

Finał mistrzostw powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt ID

02.10.2019

9.30

Stadion miejski OSiR

Finał mistrzostw powiatu w piłce nożnej chłopców IMS

03.10.2019

9.30

Stadion miejski OSiR

Finał mistrzostw powiatu w piłce nożnej dziewcząt IMS

05.10.2019

9.00

Przystań Żeglarska OSiR w Lubczynie

Żeglarski Memoriał im. Norberta Ohla - regaty zakończenia sezonu żeglarskiego

05.10.2019

10.00

hala OSiR ul. Szarych Szeregów

Goleniowska Liga Amatorskiej Siatkówki

09.10.2019

9.15

las za SP nr 5 w Goleniowie

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych - ID, IMS, LO

13.10.2019

11.00

Stadion miejski OSiR

XI Grand Prix Goleniowa w biegach przełajowych - VI kolejka

15.10.209

9.30

Stadion miejski OSiR

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt - LO

16.10.2019

9.30

Stadion miejski OSiR

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców - LO

16.10.2019

9.00

ZSP Mosty/Białuń

Mistrzostwa Gminy w unihokeju dziewcząt - IMS

17.10.2019

9.00

ZSP Mosty/Białuń

Mistrzostwa Gminy w unihokeju chłopców - IMS

21.10.2019

9.00

SP2 w Goleniowie

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców - LO

23.10.2019

 

Tychowo

Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych: ID, IMS, LO

26.10.2019

10.00

hala OSiR ul. Szarych Szeregów

Goleniowska Liga Amatorskiej Siatkówki

28.10.2019

9.00

ZSP Mosty/ Białuń

Mistrzostwa Gminy w unihokeju dziewcząt - ID

29.10.2019

9.00

ZSP Mosty/ Białuń

Mistrzostwa Gminy w unihokeju chłopców - ID

30.10.2019

9.00 

SP 2 w Goleniowie

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców - IMS

w każdy wtorek

Stadion miejski OSiR

Trening "Biegam bo Lubię"

Wrzesień 2019

Data

Godzina

Miejsce

Wydarzenia

3.09.2019

14.00 Stadion OSiR Spotkanie z gminnymi koordynatorami sportu szkolnego Powiatu Goleniowskiego

4.09.2019

14.00 Stadion OSiR Spotkanie z nauczycielami wychowania fizycznego w sprawie organizacji szkolnych zawodów sportowych

7.09.2019

16.00 Marina Lubczyna Regaty Yacht Klubu Polski - meta I etapu

13-15.09.2019

wg harmonogr. Hala sportowa OSiR
ul. C.K. Norwida 1 Goleniów
III Turniej Piłki Siatkowej kobiet Goleniów CUP 2019

14.09.2019

10.00-20.00 Stadion OSiR X Sportowy Piknik z OSiR-em Bądź FIT !!!

17.09.2019

9.00 Stadion OSiR Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej dziewcząt ID

18.09.2019

9.00  Stadon OSiR Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej chłopców ID

19.09.2019

9.00  Stadion OSiR Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej chłopców IMS

20.09.2019

9.00  Stadion OSiR Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej dziewcząt IMS

21-22.09.2019

  Marina Lubczyna VII Regaty o Puchar Ziemi Goleniowskiej, Puchar Pomorza Zachodniego w klasie Laser

22.09.2019

11.00 Stadion OSiR Grand Prix Goleniowa w biegach przełajowych

24.09.2019

9.00  Stadion OSiR Półfinał Mistrzostw Powiatu w mini piłce nożnej chłopców ID

25.09.2019

9.00  Stadion OSiR Półfinał Mistrzostw Powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt ID

26.09.2019

9.00  Stadion OSiR Półfinał Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej dziewcząt IMS

27.09.2019

9.00  Stadion OSiR Półfinał Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej chłopców IMS

30.09.2019

9.00 Stadion OSiR Mistrzostwa Powiatu w mini piłce noznej chłopców - ID

Sierpień 2019

Data

Godzina

Miejsce

Wydarzenia

03.08.2019

11.30

Boisko do siatkówki na plaży w Lubczynie

Wakacje na sportowo z OSiRem

Beach volleyball " Lubczyna Cup 2019"

03.08.2019

11.00-15.00

Boisko ORLIK ul. Szkolna 39

Turniej Mini piłki nożnej

10.08..2019

11.00-15.00

Boisko ORLIK ul. Szkolna 39

Turniej Mini piłki nożnej

15.VI - 30.IX

J.Dąbie

Łowić ryby każdy może - wynajem łodzi wiosłowych z silnikiem na wędkowanie- tel. 91 419 16 12.

17.08.2019

11.30

Boisko do siatkówki na plaży w Lubczynie

Wakacje na sportowo z OSiRem

Beach volleyball " Lubczyna Cup 2019"

22.VI - 31.VIII

10.00-18.00

Stadion miejski OSiR

"Bądź aktywny" - plac zabaw dla dzieci, tenis stołowy, szachy, siłownia zewnętrzna, boisko do piłki siatkowej plażowej, euroboisko do piłki nożnej, mini golf, tenis ziemny.

22.VI - 31.VIII

Słoneczna Lubczyńska bezpieczna plaża zaprasza.

22.VI - 31.VIII

10.00-17.00

Marina i kąpielisko Lubczyna

"I odpoczywaj nad jeziorem Dąbie". Wypożyczalnia sprzętu pływającego.

23.VI -31.VIII

12.00-15.00

Boisko Orlik
ul. Szkolna 39

Wakacje na Orliku - doskonały pomysł na spędzenie wakacji.
Zabawowo w poniedziałek
Siatkarski wtorek
Gry i zabawy w środę
Futbolowy czwartek
Dzień swobody sportowej w piątek

VI-VIII 2019

do 10.06.2019

Marina Lubczyna

Projekt „Goleniowska Szkoła pod żaglami”.

Rejsy na s/y Goleniów – wg oddzielnego harmonogramu szczegóły na stronie www.osir.goleniow.pl

Korty OSiR

Goleniowska Otwarta Liga Tenisa Ziemnego Regulamin: www.osir.goleniow.pl

Rzeka Ina

Meandry Iny – organizacja spływów kajakowych.

w każdy wtorek godz. 19.00

Stadion miejski OSiR

Trening "Biegam bo Lubię"

Lipiec 2019

Data

Godzina

Miejsce

Wydarzenia

06.07.2019

10.00

Plaża w Lubczynie

Festyn "Rodzinny Piknik Bosmański"

06.07.2019

11.30

Boisko do siatkówki na plaży w Lubczynie

Wakacje na sportowo z OSiRem

Beach volleyball " Lubczyna Cup 2019"

06.07.2019

11.00-15.00

Boisko ORLIK ul. Szkolna 39

Turniej Mini piłki nożnej

13.07.2019

11.00-15.00

Boisko ORLIK ul. Szkolna 39

Turniej Mini piłki nożnej

15.VI - 30.IX

J.Dąbie

Łowić ryby każdy może - wynajem łodzi wiosłowych z silnikiem na wędkowanie- tel. 91 419 16 12.

16-20.VII 11.00-15.00

11.00-15.00

Boisko Orlik
ul. Szkolna 39

"Łączy nas piłka"

20.07.2019

11.30

Boisko do siatkówki na plaży w Lubczynie

Wakacje na sportowo z OSiRem

Beach volleyball " Lubczyna Cup 2019"

20.07.2019

11.00-15.00

Boisko ORLIK ul. Szkolna 39

Turniej Mini piłki nożnej

22.VI - 31.VIII

10.00-18.00

Stadion miejski OSiR

"Bądź aktywny" - plac zabaw dla dzieci, tenis stołowy, szachy, siłownia zewnętrzna, boisko do piłki siatkowej plażowej, euroboisko do piłki nożnej, mini golf, tenis ziemny.

22.VI - 31.VIII

Słoneczna Lubczyńska bezpieczna plaża zaprasza.

22.VI - 31.VIII

10.00-17.00

Marina i kąpielisko Lubczyna

"I odpoczywaj nad jeziorem Dąbie". Wypożyczalnia sprzętu pływającego.

23.VI -31.VIII

12.00-15.00

Boisko Orlik
ul. Szkolna 39

Wakacje na Orliku - doskonały pomysł na spędzenie wakacji.
Zabawowo w poniedziałek
Siatkarski wtorek
Gry i zabawy w środę
Futbolowy czwartek
Dzień swobody sportowej w piątek

27.07.2019

11.00-15.00

Boisko ORLIK ul. Szkolna 39

Turniej Mini piłki nożnej

IV-X

Przystań Żeglarska

Czartery jachtów - tel. 91 419 16 12.

VI 2019

do 10.06.2019

Marina Lubczyna

Projekt „Goleniowska Szkoła pod żaglami”.

Rejsy na s/y Goleniów – wg oddzielnego harmonogramu szczegóły na stronie www.osir.goleniow.pl

Korty OSiR

Goleniowska Otwarta Liga Tenisa Ziemnego Regulamin: www.osir.goleniow.pl

Rzeka Ina

Meandry Iny – organizacja spływów kajakowych.

w każdy wtorek

Stadion miejski OSiR

Trening "Biegam bo Lubię"

czerwiec 2019

Data

Godzina

Miejsce

Wydarzenia

06.07.2019

10.00

Plaża w Lubczynie

Festyn "Rodzinny Piknik Bosmański"

06.07.2019

11.30

Boisko do siatkówki na plaży w Lubczynie

Wakacje na sportowo z OSiRem

Beach volleyball " Lubczyna Cup 2019"

06.07.2019

11.00-15.00

Boisko ORLIK ul. Szkolna 39

Turniej Mini piłki nożnej

13.07.2019

11.00-15.00

Boisko ORLIK ul. Szkolna 39

Turniej Mini piłki nożnej

15.VI - 30.IX

J.Dąbie

Łowić ryby każdy może - wynajem łodzi wiosłowych z silnikiem na wędkowanie- tel. 91 419 16 12.

16-20.VII 11.00-15.00

11.00-15.00

Boisko Orlik
ul. Szkolna 39

"Łączy nas piłka"

20.07.2019

11.30

Boisko do siatkówki na plaży w Lubczynie

Wakacje na sportowo z OSiRem

Beach volleyball " Lubczyna Cup 2019"

20.07.2019

11.00-15.00

Boisko ORLIK ul. Szkolna 39

Turniej Mini piłki nożnej

22.VI - 31.VIII

10.00-18.00

Stadion miejski OSiR

"Bądź aktywny" - plac zabaw dla dzieci, tenis stołowy, szachy, siłownia zewnętrzna, boisko do piłki siatkowej plażowej, euroboisko do piłki nożnej, mini golf, tenis ziemny.

22.VI - 31.VIII

Słoneczna Lubczyńska bezpieczna plaża zaprasza.

22.VI - 31.VIII

10.00-17.00

Marina i kąpielisko Lubczyna

"I odpoczywaj nad jeziorem Dąbie". Wypożyczalnia sprzętu pływającego.

23.VI -31.VIII

12.00-15.00

Boisko Orlik
ul. Szkolna 39

Wakacje na Orliku - doskonały pomysł na spędzenie wakacji.
Zabawowo w poniedziałek
Siatkarski wtorek
Gry i zabawy w środę
Futbolowy czwartek
Dzień swobody sportowej w piątek

27.07.2019

11.00-15.00

Boisko ORLIK ul. Szkolna 39

Turniej Mini piłki nożnej

IV-X

Przystań Żeglarska

Czartery jachtów - tel. 91 419 16 12.

VI 2019

do 10.06.2019

Marina Lubczyna

Projekt „Goleniowska Szkoła pod żaglami”.

Rejsy na s/y Goleniów – wg oddzielnego harmonogramu szczegóły na stronie www.osir.goleniow.pl

Korty OSiR

Goleniowska Otwarta Liga Tenisa Ziemnego Regulamin: www.osir.goleniow.pl

Rzeka Ina

Meandry Iny – organizacja spływów kajakowych.

w każdy wtorek

Stadion miejski OSiR

Trening "Biegam bo Lubię"

MAJ 2019

 

Data

Godzina

Miejsce

Wydarzenia

1-3.04.2019

Stadion miejski OSiR

Majówka na sportowo z OSiR-em – cykl imprez sportowo-rekreacyjnych / Archidiecezjalne Dni Młodych

07.05.2019

10.00

Kamień Pomorski ul. Wolińska 1

Mistrzostwa Regionu B w

piłce nożnej dziewcząt, w ramach IMS

08.05.2019

10.00

Kamień Pomorski ul. Wolińska 1

Mistrzostwa Regionu B w

mini piłce nożnej chłopców, w ramach ID

11.05.2019

9.00

Marina Lubczyna

Otwarcie sezonu żeglarskiego - XXV Regaty żeglarskie o Złotą Kotwicę Dyrektora OSiR, 

11-12.05.2019

10.00

Hala OSiR ul. C.K. Norwida

Deart Goleniów 2019

14.05.2019

9.45

Goleniów

Mistrzostwa Powiatu czwórbój LA dziewcząt i chłopców - ID

15.05.2019

9.00 

Goleniów

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej plażowej dziewcząt - IMS

16.05.2019

9.00 

Goleniów

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej plażowej chłopców - IMS

17.05.2019

9.30 

Goleniów

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej plażowej dziewcząt i chłopców - LO

21.05.2019

 

Goleniów SP4

Mistrzostwa Regionu B w mini piłce nożnej dziewcząt - ID

24.05.2019

22.00

Stadion miejski OSiR

IV urodzinowy Bieg Nocny na 5 km

25.05.2019

10.00

Hala OSiR ul. C.K.Norwida 1

Turniej piłki siatkowej mężczyzn z okazji Urodzin Miasta Goleniowa

26.05.2019

11.00

Stadion miejski OSiR

Grand Prix Goleniowa w biegach przełajowych II kolejka

28.05.2019

 

Goleniów

Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców - IMS

31.05.2019

10.00

Stadion miejski OSiR

V Olimpiada Sportowa Przedszkolaków z Okazji Dnia Dziecka

31.05.2019

 

Stadion miejski OSiR

Mistrzostwa Powiatu dziewcząt i chłopców - trójbój LA - ID

w każdy wtorek

19.00

Stadion miejski OSiR

Trening "Biegam bo LUbię"

V 2019

 

Przystań Żeglarska Lubczyna

Projekt „Goleniowska Szkoła pod żaglami”

 

Rejsy na s/y Goleniów – wg oddzielnego harmonogramu szczegóły na stronie www.osir.goleniow.pl

 

korty OSiR

Goleniowska Otwarta Liga Tenisa Ziemnego

                 Meandry Iny – organizacja spływów kajakowych

 

hala OSiR Goleniów

„Na Hali się dzieje” - imprezy i mecze pokazowe

KWIECIEŃ 2019

Data

Godzina

Miejsce

Wydarzenia

1.04.2019

9.45 

SP 1 Kołobrzeg

Półfinał Mistrzostw Województwa w piłce siatkowej dziewcząt IMS

1.04.2019

9.45 

SP 1 Kołobrzeg

Półfinał Mistrzostw Województwa w piłce siatkowej chłopców IMS

 2.04.2019

Gryfino

Mistrzostwa Województwa w drużynowych biegach przełajowych ID, IMS, LO 

 4.04.2019

9.45  SP 4 Kołobrzeg Półfinał Mistrzostw Województwa w mini piłce koszykowej chłopców ID
 14.04.2019 11.00 Stadion OSiR Grand Prix Goleniowa w biegach przełajowych II kolejka
 17.04.2019 9.45  Kołobrzeg Mistrzostwa Regionu B w piłce nożnej dziewcząt - LO
 26.04.2019 9.45  Gryfice Mistrzostwa Regionu B w piłce nożnej chłopców - LO
 26.04.2019 9.30-18.00 Stadion OSiR, GDK Wojewódzkie Zachodniopomorskie Uroczystości Dni Olimpijczyka
27.04.2019 9.30 Hala OSiR ul. C. K. Norwida 1 Finał Wojewódzki Turnieju w piłce siatkowej dziewcząt KINDER - trójki
 29.04.2019 9.30  Stadion OSiR Mistrzostwa Powiatu w czwórboju LA dziewcząt i chłopców - ID
30.04.2019  9.30  Stadion OSiR Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze LA - IMS

MARZEC 2019

Data

Godzina

Miejsce

Wydarzenia

2-3.03.2019

10.00

Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1

Turniej o Mistrzostwo Województwa w piłce siatkowej młodziczek 

3.03.3019

10.00

Bieżnia stadionu OSiR Goleniów

"Bieg Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" 2019 - VII edycja - 3 Batalion Logistyczny Goleniów

5.03.2019

9.15

Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt - LO

5.03.2019

10.15 SP 55 Szczecin Mistrzostwa Regionu B w piłce ręcznej chłopców - IMS 
6.03.2019 9.15 Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1
Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców - LO
6.03.2019 10.15 SP 51 Szczecin Mistrzostwa Regionu B w mini w piłce ręcznej dziewcząt - ID
6.03.2019 10.15 Szczecin Mistrzostwa Regionu B w piłce ręcznej dziewcząt - IMS
7.03.2019 9.15 ZSP Nowogard Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt - LO
7.03.2019 10.00 Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1
Mistrzostwa Regionu B w piłce koszykowej chłopców - IMS
7-10.03.2019 16.00 Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski w piłce siatkowej kadetek
8.03.2019 9.15 Zespół Szkół Specjalnych Goleniów Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców - LO
8.03.2019  10.00 KRS FALA Goleniów Mistrzostwa Powiatu w pływaniu drużynowym - ID, IMS
9.03.2019 11.00 Hala Sportowa OSiR 
ul. Szarych Szeregów 14 a
Otwarty Turniej w piłce siatkowej kobiet z okazji Dnia Kobiet
10.03.2019 11.00 Stadion OSIR Goleniów Grand Prix Goleniowa w biegach przełajowych 2019 - I edycja
10.03.2019 10.00 Hala Sportowa OSiR 
ul. Szarych Szeregów 14 a
Turniej piłki nożnej chłopców - OKS MD CENTER Goleniów
12.03.2019 10.00 Hala Sportowa OSiR
ul. Szarych Szeregów 14 a
Mistrzostwa Regionu B w piłce siatkowej dziewcząt - IMS
14.03.2019 10.15 Szczecin Mistrzostwa Regionu B w mini piłce ręcznej chłopców - ID
15.03.2019 9.50 Las za SP nr 5 Goleniów Mistrzostwa Pwoaitu w drużynowych biegach przełajowych - ID, IMS, Licealiada
17.03.2019 10.00 Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1
Turniej eliminacyjny w piłce siatkowej KINDER - UKS Barnim Goleniów
18.03.2019 10.00 ZSP Nowogard Mistrzostwa Regionu B w piłce ręcznej dziewcząt - Licealiada
20.03.2019 10.00 ZSP Nowogard Mistrzostwa Regionu B w piłce ręcznej chłopców - Licealiada
20.03.2019 9.45 Kołobrzeg Mistrzostwa Regionu B w piłce koszykowej dziewcząt - Licealiada
21.03.2019 9.45 Kołobrzeg Mistrzostwa Regionu B w piłce koszykowej chłopców - Licealiada
23.03.2019   Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1
Turniej w piłce siatkowej mężczyzn runda wiosenna - SGS Goleniów
24.03.2019 13.00 Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1
Finał Goleniowskiej Ligi w piłce nożnej
25.03.2019 10.00 Gryfice Mistrzostwa Regionu B w piłce siatkowej dziewcząt - Licealiada
27.03.2019 10.00 Hala Sportowa OSiR
ul. C.K. Norwida 1
Półfinał Mistrzostw Województwa w mini piłce siatkowej dziewcząt - ID
30.03.2019 10.00  Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1
Sportowa Spartakiada Seniorów - Uniwersytet III Wieku

LUTY 2019

Data

Godzina

Miejsce

Wydarzenia

26.01-10.02.2019

 

Obiekty OSiR

Ferie na sportowo bezpiecznie i zdrowo

10.02.2019

 17.00-20.00

Sztuczne lodowisko

Disco Lodowisko

4.02.2019

10.30-11.00

Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1

Resuscytacja - zajęcia poprowadzą strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Goleniowie

4.02.2019

10.45-12.30

Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1

Otwarty trening z Mistrzem lekkiej atletyki - Michałem Rozmysem

5.02.2019

10.00-12.00

Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1

Otwarty trening z Mistrzami karate - Weroniką i Radosławem Miadiełko

5.02.2019

10.00-14.00

Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1

Turniej szachowy w ramach ferii na sportowo

6.02.2019

10.00-14.00

Sala sportowa SP5
ul. C. K. Norwida 1

Otwarty trening z Mistrzami strzelectwa - Zuzanną Pierko i Marcinem Majką

6.02.2019

10.30-11.00

Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1

Resuscytacja - zajęcia poprowadzą strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Goleniowie

7.02.2019

10.00-12.00

Sala sportowa SP5
ul. C. K. Norwida 1

Otwarty trening z Mistrzyniami boksu - Martyną Jancelewicz, Natalią Szymczak

7-8.02.2019

10.00-14.00

Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1

Halowy Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji

13.02.2019

 9.00

Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1

Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt - ID

14.02.2019

9.00 

Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1

Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców - ID

14.02.2019    Stepnica Mistrzostwa Regionu B w tenisie stołowym chłopców ID
14.02.2019 17.00-20.00 Sztuczne lodowisko Święty Walenty na lodzie
15.02.2019   SP 65 Szczecin Mistrzostwa Regionu B w tenisie stołowym dziewcząt ID
15.02.2019 9.00 Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1
Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt IMS
16.02.2019   Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1
Przedszkoliada Tour 2019 Goleniów
18.02.2019 9.00 Hala Sportowa OSiR
ul. C. K. Norwida 1
Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców IMS
19.02.2019    Świnoujście Mistrzostwa Regionu B w mini piłce siatkowej dziewcząt ID
21.02.2019 9.00 ZSP Nowogard Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców LO
22.02.2019 17.00 Hotel JF DUET Goleniów Gala Sportu
25.02.2019 9.00 Nowogard Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców IMS
26.02.2019 9.00 Nowogard Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt IMS
26.02.2019   Świnoujście Mistrzostwa Regionu B w mini piłce siatkowej chłopców ID
27.02.2019  9.00  Nowogard Mistrzostwa Powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt ID
28.02.2019 9.00 Nowogard Mistrzostwa Powiatu w mini piłce ręcznej chłopców ID
II 2019   Sztuczne lodowisko Projekt "Łyżwy dla każdego ucznia publicznej szkoły podstawowej"

Szybki kontakt

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./fax 91 418 21 04
tel. 91 407 15 02
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Odwiedziny

Dziś10
Wczoraj532
Zeszły tydzień1956
Ogolnie259058

Kubik-Rubik Joomla! Extensions