Notice: Undefined property: stdClass::$tree in /public_html/portal/includes/menu.php on line 52 Klub Strzelectwa Sportowego LOK "TARCZA" Goleniów na Mistrzostwach Polski Juniorów

tel./faks: 91 407 15 02
tel. kom. 601 967 194 (po zamknięciu Działu Organizacyjnego)

baner wielkanoc 2024

Klub Strzelectwa Sportowego LOK "TARCZA" Goleniów na Mistrzostwach Polski Juniorów

W dniach 16-19.06.2022 r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w których uczestniczyli juniorzy z Klubu Strzelectwa Sportowego LOK "TARCZA" Goleniów pod opieką trenerów Michała Buniaka i Stanisława Bogumiła.

Klub Strzelectwa Sportowego LOK "TARCZA" Goleniów reprezentowany był przez juniorów Zuzannę Pierko, Oliwię Żebiełowicz, Bartosza Buniaka, Michała Fajfrowskiego, Konrada Galina i Kacpra Lipskiego

Na rozpoczęcie zawodów w konkurencji pistolet pneumatyczny MIX z Klubu Strzelectwa Sportowego LOK "TARCZA" Goleniów startowały dwie pary Oliwia Żebiełowicz z Bartoszem Buniakiem i Zuzanna Pierko z Michałem Fajfrowskim. Obie pary zakwalifikowały sie do finału tej konkurencji: Zuzanna Pierko i Michał Fajfrowski z 3 miejsca a Oliwia Żebiełowicz i Bartosz Buniak z 8 miejsca. W finale po zaciętej walce para Oliwia Żebiełowicz i Bartosz Buniak zajęła 8 miejsce natomiast para Zuzanna Pierko i Michał Fajfrowski zajęli 3 miejsce zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów w tej konkurencji. To nie był jedyny medal tych mistrzostw.

W drugim dniu zawodów Michał Fajfrowski i Bartosz Buniak dostali się do finału pistoletu pneumatycznego 60 strzałów juniorów. Po emocjonującej rozgrywce w finale Bartosz Buniak zajął 8 miejsce a Michał Fajfrowski został brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów.

W trzecim dniu zawodów w konkurencji pistolet pneumatyczny 60 strzałów startowały Oliwia Żebiełowicz i Zuzanna Pierko. Do ścisłego finału dostała się tylko Zuzanna Pierko zajmując w kwalifikacjach 5 miejsce natomiast Oliwia Żebiełowicz w kwalifikacjach zajęła 9 miejsce gdzie do finału zbrakło jej tylko 3 punktów. W finale Zuzanna Pierko po zaciętej rywalizacji zajęła 3 miejsce zdobywając tym samym brązowy medal Mistrzostwa Polski Juniorów.

Wyniki zawodników Klubu Strzelectwa Sportowego LOK "TARCZA" Goleniów w Mistrzostwach Polski Juniorów:

Pistolet pneumatyczny MIX:

- Zuzanna Pierko i Michał Fajfrowski -  III miejsce brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów,

- Oliwia Żebiełowicz i Bartosz Buniak - VIII miejsce.

Pistolet pneumatyczny 60 strzałów juniorki:

- Zuzanna Pierko zajęła III miejsce brązowa Medalistka Mistrzostw Polski Juniorów.

- Oliwia Żebiełowicz zajęła IX miejsce.

Pistolet sportowy 30+30 juniorki:

- Zuzanna Pierko zajęła XI miejsce.

- Oliwia Żebiełowicz zajęła XXIV miejsce.