Notice: Undefined property: stdClass::$tree in /public_html/portal/includes/menu.php on line 52 2011-11-04

Godziny otwarcia

dział organizacyjny:
pn.-pt. 7.30 - 16.00

dział księgowości i kadr:
pn - pt. 7.30 - 15.30

dział kultury fizycznej:
pn - pt.  7.30 - 15.30

Nasz adres

ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./faks: 91 418 21 04
tel./faks: 91 407 15 02
tel. kom. 601 967 194 (po zamknięciu Działu Organizacyjnego)
www.osir.goleniow.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marina Lubczyna

Marina Lubczyna
ul. Żeglarska 2
72-105 Lubczyna

tel: 91 419 16 12

kom. bosman/kierownik: +48 691 640 765

logo

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

2011-11-04

 

BIEGOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W GOLENIOWIE

 

Bieganie w Goleniowie  dnia 11 listopada posiada 23 letnią tradycję. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić by w tym dniu nie odbyły się  uliczne biegi w naszym mieście. Ulice trasy biegowej tętnią sportową rywalizacją. Licznie zgromadzeni kibice dopingują uczestników biegów. Jak co roku zawody zostaną rozegrane na dystansie 300 metrów dla przedszkolaków , mili dla uczniów szkół  i biegi otwarte na 1 milę i 10 km. I tu jak co roku przypominamy,że w biegach przedszkolaków  nie jest prowadzona  klasyfikacja, nie ma miejsc, liczy się udział.  Przedszkolaki będą wspólnie biegać z  lekkoatletą  Marcinem Lewandowskim -  mistrzem  Europy w biegu na 800 metrów, czwartym  zawodnikiem  Mistrzostw Świata, uczestnikiem  Igrzysk Olimpijskich  i brązowymi medalistami Mistrzostw Europy w kolarskim drużynowym sprincie olimpijskim  w składzie  Kamil Kuczyński, Damian Zieliński, Maciej Bielecki. Później rywalizcja uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na dystansie 1 mili. Tu prowadzona jest klasyfikacja generalna i nagradzanych jest sześciu pierwszych zawodników. Przypominamy wszystkim młodym biegaczom o konieczności wykupienia, wypełnieniu  i oddaniu na lini mety karty  startowej. Karty startowe są już w placówkach oświatowych gminy Goleniów  i sekretariacie OSiR Goleniów. Wszyscy uczestnicy biegów przedszkolaków i młodzieżowych nagrodzeni będą  pamiątkowym  medalem, dyplomem uczestnictwa, szkolnym piórnikiem z logo imprezy, patriotyczną maskotką i innymi upominkami ufundowanymi przez sponsorów.
O godzinie 14.00 rozpoczną sie biegi otwarte na dystansie 1 mili dla dorosłych, a o godzinie 14.30  Bieg GAZ-SYSTEM S.A. na dystansie 10 km. W tych dwóch biegach wystartują zawodnicy walczący nie tylko z trasą, własnymi słabościmi, ale również walczący  o nagrody pieniężne.W obu biegach pula nagród  wynosi 15 700 zł. Przypominamy w tym miejscu, że zawodnik ma prawo startu  tylko w jednym biegu open. Zgłoszenia do biegów otwartych rejestrujemy elektronicznie   poprzez stronę  www.maratonypolskie.pl. Wszyscy rejestrujący się w ten  sposób (którzy podali swój adres mail) otrzymują maila zwrotnego z informacją o konieczności opłacenia startowego w wysokości 25 zł. Zawodnicy zobowiązani są do wniesienia opłaty startowej w terminie do 8 listopada do godz. 24.00. Po przekroczeniu tego terminu zgłoszenie zostanie usunięte z elektronicznej  bazy danych i listy startowej.Trzeba będzie ponownie się rejestrować w dniu zawodów. 11 listopada  będzie można sie zapisać do biegu  na miejscu zawodów od godziny 8.00 do 12.30. Opłata za udział w biegu wynosi 25 zł. Odbiór pakietów startowych dnia 11 listopada 2011 roku w biurze zawodów na ulicy 3 Maja – Planty Miejskie od godz. 8.00 do 12.30. W biegach  Open pomiar czasu dokonywany będzie elektronicznie za pomocą chipów. Nie jest pobierana kaucja za chipy. Prosimy zawodników biegów otwartych  o zwrot tych urządzeń na mecie biegów. Wszyscy zawodnicy otrzymują pamiątkowe medale, dyplom, koszulkę z logo biegów i   symboliczną patriotyczną  biało czerwoną maskotkę.                                                                                   
Jedynym źródłem identyfikacji uczestnika biegów dziecięcych  i młodzieżowych   są  oddane na mecie orginalne karty startowe, a w biegach  otwartych  na milę i 10 km  nadany przez organizatora orginalny numer startowy i przypisany do niego elektroniczny chip. Trasa 10 km biegu Gaz-System S.A  składa się z pięciu pętli, każdy kilometr trasy oznaczony jest tablicą. Przebieralnie i depozyt znajdował  będzie  się w niebieskich namiotach na ulicy Kościuszki. Natomiast z natrysków zawodnicy mogą  skorzystać w szatniach na stadionie OSiR ul. Sportowa 25 lub hali sportowej  na ul. Szarych Szeregów 14a. Przy wejściu do pizzerii Zakątek dla uczestników biegów gorąca herbata. Dla  zawodników biegów otwartych  poczęstunek w biurze zawodów na plantach po biegach. Na ulicy 3 Maja w biegu  na 10 km będzie ustawiony punkt z wodą mineralną .                                                                                                                                                  Prosimy wszystkich uczestników biegów o zapoznanie się z Programem i Regulaminem zawodów  na stronie www.osir.goleniow.pl  lub w dniu zawodów na plakatach.
Dnia 11 listopada 2011r. ulice: Konstytucji 3 Maja, Barnima, Szczecińska, M. Konopnickiej,  Gen. W. Andersa, Sportowa w godzinach 10.00 - 16.00 będą zamknięte dla ruchu drogowego. Objazdy tej zamkniętej części miasta ul. Przestrzenną. Za utrudniena bardzo przepraszamy.
Serdecznie zapraszamy do aktywnego rodzinnego udziału w biegach Goleniowskiej Mili Niepodległości i Biegu                                      

Szybki kontakt

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./fax 91 418 21 04
tel. 91 407 15 02
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Odwiedziny

Dziś23
Wczoraj78
Zeszły tydzień101
Ogolnie248841

Kubik-Rubik Joomla! Extensions