Godziny otwarcia

dział organizacyjny:
pn.-pt. 7.30 - 16.00

dział księgowości i kadr:
pn - pt. 7.30 - 15.30

dział kultury fizycznej:
pn - pt.  7.30 - 15.30

Nasz adres

ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./faks: 91 418 21 04
tel./faks: 91 407 15 02
tel. kom. 601 967 194 (po zamknięciu Działu Organizacyjnego)
www.osir.goleniow.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marina Lubczyna

Marina Lubczyna
ul. Żeglarska 2
72-105 Lubczyna

tel: 91 419 16 12

tel. kom. kierownik  534 250 305
tel. kom. bosman 691 640 765
www.lubczyna.goleniow.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

życzenia strona

Dotychczasowi zwycięzcy

Dotychczasowi zwycięzcy

Dotychczasowi zwycięzcy Goleniowskiej Mili Niepodległości

ROK

KOBIETY

MĘŻCZYŹNI

1989

Szymańska Anna Goleniów

Strzeszewski Dariusz, JW 3453

1990

Hulanicka Irina, TKKF Piaski

Staniszewski Mariusz, Buk. Wałcz

1991

Król Anna, LKS Pomorze Stargard

Szych Robert, Budowlani Szczecin

1992

Wegnerowska Krystyna, Goleniów

Szych Robert, Budowlani Szczecin

1993

Zając Ewa, Goleniów

Szych Robert, Budowlani Szczecin

1994

Szymańska Anna, AZS Poznań

Szych Robert, Budowlani Szczecin

1995

Rydz Małgorzata, Częstochowa

Zakrzewski Jan, WKS Oleśniczanka

1996

Syrek Grażyna, AZS AWF Kraków

Zblewski Leszek, Oleśniczanka Befesta

1997

Paradowska Renata, ERIS Piaseczno

Zblewski Leszek, Oleśniczanka Befesta

1998

Paradowska Renata, ERIS Piaseczno

Di Pardo Luciano (Włochy), Sporting-Bosman Miedzyzdroje

1999

Jakubczak Anna, SKRA Warszawa

Zblewski Leszek, KS. Warszawianka

2000

Jamróz Małgorzata

Zblewski Leszek, KS. Warszawianka

2001

Syrek Grażyna, Olimpia Poznań

Zblewski Leszek, KS. Warszawianka

2002

Chojecka Lidia, Pogoń Siedlce

Zblewski Leszek, KS. Warszawianka

2003

Karnacewicz Galina, Białoruś

Formela Mirosław, Sporting Międzyzdroje

2004

Lesman Justyna, Olimpia Poznań

Formela Mirosław, Sporting Międzyzdroje

2005

Lesman Justyna Wyd. Piętka Poznań

Bernardelli Michał, KS Warszawianka

2006

Ustianowska Dorota, Częstochowa

Zblewski Leszek, REMUS Kościerzyna

2007

Jarzyńska Karolina, KS Piętka Katowice

Zblewski Leszek, REMUS Kościerzyna

2008

Jakubczak Aleksandra, KS Agros Zamość

Zblewski Leszek, REMUS Kościerzyna

2009

KŁUCZYŃSKA Marzena AZS Poznań

Lewandowski Marcin UKL Ósemka Polic

2010

SLEDNIKOVA Natalia Russia

LEWANDOWSKI Marcin WKS Zawisza Bydgoszcz

2011

Zita Kacser Hungary

Marcin Lewandowski UKL Ósemka Police

2012

Jakubczak Aleksandra Agros Zamość

Lewandowski Marcin Zawisza Bydgoszcz

2013

Ennaoui Sofia LKS LUBUSZ Słubice

Lewandowski Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz

2014

Hołda Aleksandra MKL Maraton Świnoujście 0:05:07

Lewandowski Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz 0:04:14

2015

Cichocka Angelika SKLA Sopot 0:04:52

Kutys Volodymyr Ukraina 0:04:17

2016

Lenartowicz Eliza WMLKS Pomorze Stargard 0:05:11

Lewandowski Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz 0:04:18

2017

Sarnecka Oliwia Szczecin 0:05:11

Lewandowski Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz 0:04:20


Dotychczasowi zwycięzcy Biegu na dystansie 10 km

ROK

KOBIETY

MĘŻCZYŹNI

1989

-

-

1990

Hulanicka Irina, TKKF Piaski

Stańczak Janusz, Olimpia Poznań

1991

Zając Ewa, Goleniów

Basiak Bogdan, AZS-AWF Gorzów Wlkp.

1992

Zając Ewa, Goleniów

Nawrocki Dariusz Lębork

1993

Karpińska Joanna, Szczecin

Murawski Zbigniew, Szczecin

1994

Przywara Magdalena, Budowlani Szczecin

Mateo Palumbo, Leca-Bojano Włochy

1995

Kuta Krystyna, Bydgoszcz

Osman Artur, WKS Oleśniczanka

1996

Karpińska Joanna, KMJ Szczecin

Dołęga Karol, Oleśniczanka Befesta

1997

Mazovka Elena, Białoruś

Gładki Piotr Lechia Gdańsk

1998

Galushko Natalia, Białoruś

Drwal Piotr, Słupsk

1999

Szymańska Karina, Wąbrzeżno

Drwal Piotr, Gryf Słupsk

2000

Syrek Grażyna, Olimpia Poznań

Drwal Piotr, Gryf Słupsk

2001

Syrek Grażyna, Olimpia Poznań

Gładki Piotr Lechia Gdańsk

2002

Syrek Grażyna, Olimpia Poznań

Biegała Leszek

2003

Karnacewicz Galina, Białoruś

Dudycz Radosław, KKSEkspress Katowice

2004

Syrek Grażyna, Olimpia Poznań

Kaczmarek Michał, LLKS Gubin

2005

Kłuczyńska Marzena, Orkan Poznań

Wójcik Rafał, KKL Kielce

2006

Ustianowska Dorota, Częstochowa

Ochal Paweł, MUKS ROSZAK Solec Kuj.

2007

Kulesh Natalia, Mińsk; Białoruś

Szost Henryk, WKS Oleśniczanka Oleśnica Śl.

2008

Burkovska Olena, Ukraina

Shapar Vitalyi, Ukraina

2009

JARZYŃSKA Karolina K.S.PIĘTKA KATOWICE

PARSZCZYŃSKI Łukasz MKS Polonia Warszawa

2010

Rasa Drazdauskaite z Litwy

TÓTH Laszlo Benedek Team Hungary

2011

Agnieszka Ciołek AZS AWF Poznań

Vitaliv Szafar Ukraine

2012

Kalendarowa-Ochal Olga Bydgoszcz

Kozłowski Artur MULKS MOS Sieradz

2013

Vilisova Tatiana SK "Kovel" -  LKB "Rudnik"

Kozłowski Artur ASCLEPIOS POLTRAF TEAM

2014

Jerono Peris Kenia     0:33:23

Mukule Mula Martin Kenia      0:29:35

2015

Kaczyńska Paulina WMLKS Stargard Szczeciński 0:35:11

Kimaiyo Hillary Kenia (Benedek- Team) 0:29:30

2016

Kaczyńska Paulina WMLKS Stargard 0:33:40

Kazban Artem Ukraina 0:29:59

2017

Andrzejczak Monika 12 Batalion Dowodzenia Szczecin 0:33:48

Kazban Artem Ukraina 0:30:02

Szybki kontakt

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./fax 91 418 21 04
tel. 91 407 15 02
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Odwiedziny

Dziś26
Wczoraj105
Zeszły tydzień610
Ogolnie237101

Kubik-Rubik Joomla! Extensions